Bezpečnost skladu a poprodejní služby

Warehouse Safety Solutions

Je váš sklad bezpečný?

Ve skladu se nachází mnoho skrytých hrozeb – např. poškozené regály, nevhodná ochrana regálu, chybějící části nebo nevyškolený personál. Některá nebezpečí se snadno rozpoznávají, zatímco mnohá jsou skryta. Důsledkem neuplatnění náležitých opatření však v obou případech mohou být materiální škody nebo ublížení na zdraví. 

Společnost Dexion dokáže zajistit komplexní sortiment služeb, které umožňují předejít nejhoršímu. Naše dlouholeté zkušenosti s poskytováním podpory tisícům zákazníků vám pomohou rozvíjet váš podnik, malý či velký. Ať už potřebujete plánovanou kontrolu regálů nebo rychlý opravárenský zásah, radu či podporu kdykoli v průběhu roku nebo pomoc při školení personálu, společnost Dexion má pro vás vždy to správné řešení.

Potřebujete pomoc? »

Pokud potřebujete zodpovědět nějaký dotaz nebo čelíte bezprostřednímu problému, se kterým potřebujete pomoc, můžete se obrátit na náš tým telefonicky nebo e-mailem. Pokud máte fotografii problémové oblasti, zašlete nám ji, my se na ni podíváme a dohodneme si návštěvu u vás.

Rezervujte si kontrolu regálů »

Pro rezervaci kontroly regálů pracovníkem společnosti Dexion stačí několik kliknutí myší. Ujistěte se, že váš sklad splňuje legislativní požadavky a včas rozpoznávejte poškození.

Rezervujte si školící kurz »

Týmová souhra pracovníků skladu je významnou součástí všeobecné bezpečnosti. Společnost Dexion dokáže vyškolit váš tým v našich prostorách, přímo na pracovišti nebo na libovolném jiném místě. Ať už jste zkušený manažer skladu nebo jen nedávno zaměstnaný provozář, vždy existuje prostor na rozšíření vašich znalostí.
 • K čemu slouží kontrola vašich regálů?

  K čemu slouží kontrola vašich regálů?

  Pravidelná kontrola a servis vašich regálů je kritickým prvkem správy skladu. Pokud skladoví a provozní manažeři zodpovědně nepřistupují k tomuto požadavku, může to znamenat, že nerozumí rizikům ohrožujícím provoz, personál a skladované zboží.

 • Co je to kontrola?

  Co je to kontrola?

  Kontroloři regálů od společnosti Dexion jsou plně certifikovaní a mají bohaté zkušenosti, aby mohli provádět každoroční kontroly a zaručili, že vaše prostory jsou v bezpečí.

 • Bezpečnostní příslušenství

  Bezpečnostní příslušenství

  Zajistěte bezpečnost svého skladu s náležitým bezpečnostním příslušenstvím

 • Kurzy a semináře

  Kurzy a semináře

  Hlavní prioritou v případě všech obchodních jednotek je zajistit, že váš tým rozumí důležitosti bezpečnosti skladu. Důsledkem aktivit týmu, který nedbá na otázky bezpečnosti, mohou být nehody a škody způsobené na zboží.

 • Servis a servisní smlouvy

  Servis a servisní smlouvy

  Je pro nás důležité, aby vám naše automatické skladovací stroje dokázaly nabídnout optimální uskladnění po celou dobu jejich provozní životnosti.

 • Případové studie

  Případové studie

  Případové studie – jaké jsou ohlasy našich zákazníků?