Získejte bližší informace o tom, jak vám naše kurzy a semináře dokážou pomoci

  • Kurzy a semináře

Získejte bližší informace o tom, jak vám naše kurzy a semináře dokážou pomoci

Hlavní prioritou v případě všech obchodních jednotek je zajistit, že váš tým rozumí důležitosti bezpečnosti skladu. Důsledkem aktivit týmu, který nedbá na otázky bezpečnosti, mohou být nehody a škody způsobené na zboží.

Ať už došlo ke změně legislativy, rozšíření týmu o nové členy, kteří potřebují jasně definovaná usměrnění, nebo ke vzniku potřeby zorganizování školení pro připomenutí si poznatků, bude třeba osvěžit si své vědomosti. Skladoví a provozní manažeři jsou si také vědomi potřeby být adekvátně zaškoleni a všeobecně vítají příležitost k diskusi a nabírání zkušeností od odborníků, které vám umíme zajistit.

Na podporu těchto iniciativ vám umíme poskytnout množství školících kurzů, které se mohou konat v našich prostorách, v přiměřených externích lokalitách nebo dokonce přímo na vašich pracovištích v zájmu minimálního narušení podnikové činnosti.
Níže si prostudujte podrobnosti o dostupných kurzech. Pokud dokonale nesplňují vaše požadavky, je možné je přizpůsobit na míru vašich potřeb, případně na zakázku sestavit kurz určený speciálně pro vás.

Pokud chcete zobrazit bližší podrobnosti a popis školícího kurzu/země, zvolte svou zemi:


Registrace na kurz/seminář »