ABB Benelux, Holandsko

  • ABB

ABB Benelux, Holandsko

ABB Benelux je lokálním zastupitelstvem globální skupiny ABB. ABB Ede pomáhá zlepšovat výsledky užitkových společností, průmyslových zákazníků a jejich koncových uživatelů a současně zmírnit negativní vlivy na stav životního prostředí.

Rozhovor s p. Accounaem ze společnosti ABB

Proč kontrola regálů/skladu?
Pro zajištění bezpečnosti zaměstnanců a zabránění výskytu škod.

Proč Dexion/Constructor?
Před mnoha lety nás navštívil zástupce společnosti Dexion a nám se zalíbila jeho nabídka na nové skladové vybavení. Vybavení jsme si nechali nainstalovat a velmi na nás zapůsobilo, jak společnost Dexion zvládla celý proces. Komunikace s nimi byla stejně tak příjemná. Proto je přirozené, že jsme kontrolu našeho skladu chtěli také svěřit do rukou společnosti Dexion.

Jste spokojeni?
Ano. Předem nás informují, kdy se bude provádět kontrola. Díky tomu můžeme personál informovat, kdy přijde kontrolor a také mohu pro kontrolora zajistit dostupnost vozíku, který bude moci použít na výškovou kontrolu.

Co si myslíte o procesu obnovy (poradenství/nabídka/opravy)?
Jsem velmi spokojen s tím, jak se to dělá. Je důležité, že praktické opravy se provádí bezprostředně po zadání objednávky na opravu. Pokud dojde k poškození našeho vybavení, je velmi důležité zajistit rychlou opravu, aby bylo postaráno o bezpečnost mého týmu.

Co si myslíte o způsobu, jakým se realizují opravy?
Je velmi dobrý, protože mě předem informují, kdy bude oprava provedena. Práce také obvykle provádí ti stejní technici, kteří znají náš podnik a je zase znají zaměstnanci ABB.

Připomínky
S kontrolami prováděnými společností Dexion jsem velmi spokojen.