Jabil Circuit, Polsko

  • Jabil1
  • Jabil2

Jabil Circuit, Polsko

Společnost Dexion Polska je vysoce profesionální a spolehlivý dodavatel skladového vybavení. Se společností Dexion Polska spolupracujeme už dlouhé roky.

Společnost Dexion Polska vybavila náš sklad standardními stacionárními regály, policovými systémy a pohyblivými paletovými regály. Společnost Dexion Polska poslední roky systematicky zavádí změny a dovybavuje náš sklad dalším příslušenstvím vzhledem k měnícímu se obchodnímu profilu naší společnosti.

Bohaté zkušenosti našich vysoce kvalifikovaných zaměstnanců zajišťují důkladnou podporu ve všech fázích projektu.  Společnost Dexion vždy navrhovala skladová řešení, která byla zárukou optimálního využívání dostupného skladového prostoru a zvyšovala jeho efektivnost.

Naše objednávky byly vždy dodány a nainstalovány načas, v souladu s technickými požadavky a s náležitou péčí.  Na základě dlouholeté spolupráce se společností Dexion Polska můžeme říci, že všechny služby, jako jsou kontroly, výměny poškozených prvků nebo změny konfigurace regálů, společnost Dexion Polska realizovala efektivně a podle našich očekávání.

Se spoluprací se společností Dexion Polska jsme velmi spokojeni. Tuto společnost můžeme doporučit jako spolehlivého dodavatele skladového vybavení.