Servis a servisní smlouvy společnosti Dexion – Stroje a mobilní regály

  • service-contracts1
  • ServicesContracts
  • service-contracts3

Servis a servisní smlouvy společnosti Dexion – Stroje a mobilní regály

Automatické skladovací stroje

Je pro nás důležité, aby vám naše automatické skladovací stroje dokázaly nabídnout optimální uskladnění po celou dobu jejich provozní životnosti. Podmínkou prodloužení životnosti vašeho stroje a snížení doby vyřazení z provozu v důsledku nerozpoznaného poškození je pravidelná údržba. Plánovaný servis vašeho stroje naším akreditovaným a kvalifikovaným servisním týmem vám dokáže zajistit nezbytnou podporu a asistenci.

Víme, že udržení strojů v provozuschopném stavu je pro vás mimořádně důležité. Proto je naším cílem, abyste se s plnou důvěrou mohli spolehnout na to, že pro vás v případě poruchy v co nejkratším čase dokážeme obnovit provoz. Naše středisko podpory na dálku okamžitě zareaguje a pokusí se vyřešit vaše problémy. Tým kvalifikovaných techniků je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby vám pomohl minimalizovat období vyřazení zařízení z provozu. Přestože 95 % problémů je možné vyřešit na dálku, pokud máte tu smůlu, že patříte mezi zbývajících 5 %, v co nejkratší době za vámi vyšleme technika.

Pokud potřebujete bližší informace o dostupných úrovních servisu, kontaktujte nás. Kontaktujte nás na čísle +420 606 729 858 nebo nám napište e-mail na adresu  dexion@dexion.cz

Mobilní regály

Výhody  mobilních paletových regálů jsou obrovské a společnosti, které se rozhodnou pro tuto investici, jsou si vědomy nepochybných výhod, které jim toto řešení přináší. Naším cílem je pomáhat vám chránit svou investici a zachovat vaše vybavení v optimálním provozuschopném stavu a pokud možno s maximální úrovní bezpečnosti.

Technici společnosti Dexion mají bohaté zkušenosti a jsou kvalitně vyškoleni na poskytování servisní podpory a realizaci kontrol mobilních regálů.

Mobilní regály vyžadují pravidelný servis elektrických komponentů a každoroční kontroly paletových regálů. Po navázání úzké spolupráce vám dokážeme poskytovat podporu během celé doby životnosti vašeho vybavení, abyste všechny své starosti mohli pokojně hodit za hlavu.

Pokud se chcete dozvědět více o výhodách servisu poskytovaného společností Dexion, kontaktujte nás. Kontaktujte nás na čísle +420 606 729 858 nebo nám napište e-mail na adresu dexion@dexion.cz