Jak vytvořit vlastní katalog

Jak vytvořit vlastní katalog

"Můj Katalog" je funkce, která umožňuje vytvoření vlastního profesionálně vypadajícího katalogu ze stránek vybraných z tohoto webu. Váš katalog může být připravený ke stažení ve formátu PDF nebo můžete sdílet vybrané stránky a přáteli a kolegy. 

Provedení je jednoduché, ve třech krocích:

1. Vyberte si stránky:

Projděte si tento web a vyberte si stránky, které chcete mít ve svém katalogu. Pro přidání/výběr stránky klikněte na link "Vyber tuto stránku" nacházející se v pravém sloupci.

Po vybrání stránek uvidíte v pravém horním rohu odkaz poukazující na počet zvolených stránek.

2. Upravte svůj katalog:

Pokud jste si vybrali stránky, které Vás zajímají, klikněte na odkaz "Můj Katalog" v pravém horním rohu. Odakz Vás přivede na stránku "Můj Katalog", kde můžete provést další úpravy:

 • Upravit pořadí:
  Můžete upravit pořadí stránek jednoduchým uchopením a přetažením obrázků s náhledy stránek.
 • Odstranění:
  Můžete vymazat stránku kliknutím na křížek v náhledu patřičné stránky.
 • Zahrnout obrázky:
  Pokud je zvolena tato volba, budou obrázky zahrnuty do gerenovaného PDF souboru. Obrázky budou malé a optimalizované pro domácí tisk.
  Pokud tato volba nebude zvolena, bude součástí generovaného PDF pouze text.
 • Zahrnout příslušenství:
  Pokud je zvolena tato volba, všechno příslušenství dostupné pro produkty n azvolených stránkách bude zobrazeno také ve vytvářeném PDF.
  Pokud není tato volba vybrána, budou zahnuty pouze informace o produktech.
 • Poslat:
  Klikněte na tento odkaz, pokud chcete sdílet konfigurační stránku funkce Můj Katalog. Příjemce obdrří email s unikátním odkazem přesně na tuto stránku. Následně může pokračovat vytvořením PDF, případně může pokračovat v přidávání stránek nebo v další konfiguraci vlastního katalogu.
 • Link:
  Pokud kliknete na tuto stránku, vytvoří se patřičná URL ke konfigurační stránce funkce Můj Katalog. Tuto URL můžete můžete použít pro sdílení Vašeho katalogu v sociálních sítích nebo k vytvoření záložky ve Vašem prohlížečí pro pozdější použití.

 

3. Vytvořte a sdílejte své katalogy:

POZNÁMKA: Tato funkce vyžaduje abyste měli ve svém počítači nainstalovaný Acrobat Reader nebo jiný PDF prohlížeč.

Přejete-li si vytvořit katalog ve formátu PDF stiskněte tlačítko"Vytvoř PDF". Tím se spustí vytváření Vašeho katalogu na základě vybraných stránek. Toto probíhá v reálném čase a podle množství vybraných stránek může tato činnost trvat 2 - 20 sekund.

Otevře se náhled stránky. Před proedením další akce můžete náhled katalogu zkontrolovat a potvrdit. Můžete se také vrátit na konfigurační stránku kliknutím mimo oblast katalogu nebo na křížek a potom provést potřebné úpravy.

Na spodní straně stránky máte nabídku dvou možností:

 • Uložit:
  Kliknutím na tento odkaz uložíte katalagod do svého počítače ve formátu PDF.
 • Odeslat:
  Kliknutím na tento link zašlete email, jehož přílohou bude Váš katalog ve formátu PDF ve formátu PDF.

Protože tato funkce používá Acrobat Reader, můžete využít funcí tohoto programu pro posílání, ukládání a tištění Vašeho katalogu. 

Klikněte sem pro návrat na stránku nastavení funkce Můj Katalog