O nás

  • O nás

O nás

Skupina Constructor Group AS je předním celoevropským výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních průmyslových a komerčních skladovacích řešení, které prodává v rámci celé Evropy pod ochrannými známkami Constructor, Bruynzeel, KastenDexion a PSS.

Od roku 2007 je skupina Constructor Group ve vlastnictví společnosti Altor Funds II a je třetím největším dodavatelem skladovacích řešení pro průmyslový sektor v Evropě a největším v komerčním sektoru.

Naše výrobky jsou v rozpětí od inovativní technologie paletových regálů a polic, až po kancelářské a archivní skladovací řešení. V rámci skupiny máme roky zkušeností a odborných znalostí, které využíváme při spolupráci s našimi zákazníky, a to abychom poskytovali ta nejlepší řešení.

Dodáváme více, než jen výrobky a můžeme poskytovat úplný soubor služeb, a to včetně poradenství, plánování a údržby, ať už požadujete vybavení skladu, distribučního centra nebo policové řešení pro muzeum, kancelář nebo knihovnu.

Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, skupina Constructor Group může skutečně přispět ke zlepšení vašeho podniku, a to poskytováním prvotřídního pracovního a skladovacího prostředí.

Struktura – Země a lidé

S obratem přibližně 330 miliónů Eur, více než 1200 zaměstnanci a moderními výrobními zařízeními, která jsou strategicky umístěna na klíčových trzích v Rusku, Rumunsku, Holandsku, Německu a Finsku, je skupina Constructor Group přední silou v odvětví skladování. Skupina má silnou lokální přítomnost v rámci celé Evropy a také prodejní síť po celém světě, a to včetně Afriky, Středního východu, Severní a Jižní Ameriky.