Dexion uvedl mobilní systém skladování palet MOVO na český trh

  • Dexion uvedl mobilní systém skladování palet MOVO na český trh

Dexion uvedl mobilní systém skladování palet MOVO na český trh

Dexion si povšiml rostoucí poptávky na českého trhu po efektivnějších skladovacích řešeních a uvedl inteligentní mobilní skladovací řešení navržené tak, aby optimalizovalo řešení skladu prostřednictvím zlepšené efektivity využití prostoru a modernizace manipulace se zbožím.

Mobilní systém skladování palet MOVO je nejnovější generací automatizovaného řešení skladování nabízeného specialisty z Dexionu jako náhrada za tradiční stacionární systémy pro skladování palet pro situace, kde je šetření prostoru a času klíčovým kritériem pro výběr vhodného skladovacího systému.

MOVO, mobilní řešení pro skladování palet od Dexionu, pomáhá zredukovat náklady na nové budovy a poskytuje možnost lepšího a efektivnějšího využívání stávajících skladovacích prostor.

Mobile rackingAutomatický skladovací systém MOVO - vysoce zátěžový mobilní systém skladování - se pohybuje po zabudovaných kolejnicích a má nosnost až 24 tun na regálové pole až do výšky 12 metrů.
Při otevření jednotlivých uliček moderní senzorová technologie a variabilní možnosti ovládání zajistí jednoduchost ovládání a absolutní bezpečnost.

Díky široké škále příslušenst je MOVO vhodným systémem pro jakýkoli typ skladového zboží zároveň zaručujícím provozní bezpečnost při teplotách až do -30 ° C, čímž je ideální pro využití v mrazírnách a chladících prostorách.

Výhody

  • Maximální využití podlahového prostoru - potřebná jen jedna ulička
  • Ušetřete až 40% prostoru potřebného na běžné systémy skladování palet
  • Alternativní zvýšení skladovací kapacity až o 80%
  • Dobrý poměr vytíženosti objemu haly napomáhající snižovat náklady na energie v mrazících a chladicích skladech
  • 100% přístup k individuálním paletám
  • Modulový design přizpůsobitelný jakýmkoli požadavkům

Modulový design systému MOVO znamená, že je snadné navrhnout nejefektivnější a nejekonomičtější instalaci pro jakoukoliv situaci. Kolejnice, podvozky a ovládací systém byly zvoleny tak, aby co nejlépe naplnili vaše potřeby. MOVO může být nastaveno přesně podle vašich požadavků na ovládání, od jednoduchého přidání dálkového ovládání na vysokozdvižný vozík po plnou integraci do sítě vašeho firemního skladovacího systému se vzdálenou diagnostikou.

Při více než 9000 instalacích po celém světě a desítkách let získal Dexion zkušenosti jako designér a výrobce vysoce nosných mobilních systémů skladování. Na základě našich zkušeností jsme byli schopni navrhnout MOVO - Mobilní systém skladování palet způsobem nejoptimálnějším pro požadavky našich zákazníků.