Společnost Dexion se úspěšně zúčastnila největší logistické akce ve Východní Evropě

  • Největší logistické akce ve Východní Evropě

Společnost Dexion se úspěšně zúčastnila největší logistické akce ve Východní Evropě

Společnost Dexion se zúčastnila akce Translog 2015, která se úspěšně konala pátý, po sobě jdoucí rok a představovala logistický galavečer organizovaný společností TEG. Akce se uskutečnila 25. - 26. listopadu v hotelu Corinthia v Budapešti.

Specialisté ze společnosti Dexion Hungary a sousedních států Rumunska, Slovenska a České republiky přivítali nové a stávající partnery na nejdůležitějším Logistickém setkání ve Východní Evropě.

Tým společnosti Dexion se na akci Translog 2015 setkal s mnohými účastníky z významných společností v Maďarsku, ale také z Rumunska, České republiky, Slovenska, Makedonie a Srbska.  Tito účastníci horlivě navštěvovali náš stánek, aby se setkali s našimi účastníky a získali více informací o řešeních, která by jim společnost Dexion mohla poskytnout, aby překonali své skladové výzvy a maximalizovali prostor ve skladu.

„Je to podruhé, co jsme se zúčastnili akce Translog a už se těšíme na naši účast na setkání příští rok. Letos jsme se setkali s velkým počtem delegátů, kteří projevili skutečný zájem o naše skladovací řešení. Dokázali jsme navázat kontakty pro současné a nadcházející projekty, které naznačují dlouhodobou spolupráci.

Organizátoři byli velmi nápomocni, přičemž poskytli asistenci při dohodnutí našeho setkání a zajištění celkově vysoce profesionálního prostředí. Na setkání se také uskutečnily různé logistické konference a zajímavá prohlídka skladu společnosti Mercedes, avšak my jsme se zaměřili na vytváření a rozvíjení obchodních vztahů s našimi nově nalezenými partnery. “ řekl Peter Zoltan, národní manažer prodeje pro společnost Dexion Kft Hungary.

TRANSLOG Connect Congress představuje vedoucí obchodní konferenci mezi odvětvími na trhu pro profesionály z oblasti přepravy, logistiky a správy zásobovacího řetězce v oblasti Střední a Východní Evropy.

Od prvního setkání v roce 2011 dosáhl počet účastníků více než 500 z více než 30 zemí z regionu a mimo něj. Ředitelé z vedoucích společností z různých průmyslových odvětví - jako například automobilový, elektronický, ropný a plynárenský, těžký průmysl a ocelářství, maloobchodní prodej, potravinářský a nápojový, FMCG, energetický a jiné - se každoročně zúčastňují konference, aby se setkali s klíčovými poskytovateli služeb z oblasti logistiky, softwaru, konzultací, přepravy a správy skladu.

Organizátoři za účelem zaručení kvality programu konference úzce spolupracovali s vedoucími místními a regionálními asociacemi, evropskými a mezinárodními mediálními partnery a s výborem Programme Advisory Committee, jehož členové jsou dobře známými logistickými experty z vedoucích mezinárodních společností. Program konference nabídl aktuální trhové náhledy na téma týkající se správy zásobovacího řetězce, logistiky, výroby, IT, přepravy a správy skladu.

V průběhu dvou let měli poskytovatelé služeb možnost setkat se s výkonnými řediteli a průmyslovými experty prostřednictvím série předem dohodnutých vzájemných obchodních setkání a více neformálních síťových aktivit, čímž maximalizovali efektivnost podnikání a vytvořili jedinečnou příležitost na rozvoj smysluplných a cenných obchodních vztahů.