Tým společnosti Constructor Norge navštívil Rumunsko

  • Tým společnosti Constructor Norge navštívil Rumunsko

Tým společnosti Constructor Norge navštívil Rumunsko

Společnost Dexion ve městě Rasnov nedávno vroucně přivítala v rumunském závodě tým ze společnosti Constructor Norge.

Skupinu tvořili tři zástupci ze společnosti Constructor Group z kanceláře ve městě Oslo: Bjorn Atle Svihus – oblastní manažer, Andreas Begby – manažer podpory a generální ředitel, Leif Feiring.

Cílem setkání bylo posílení pracovních vztahů mezi našimi kolegy z Norska a z města Rasnov, prohlídka po výrobním závodu a prodiskutování dalšího vývoje vztahů v rámci společnosti Constructor Group, aby se pomohlo při rozšíření spolupráce mezi norskou a rumunskou kanceláří.

Leif Feiring, generální ředitel v Norsku, řekl následující: „Ve městě Rasnov jsme měli sérii extrémně užitečných diskusí týkajících se příležitostí pro budoucí spolupráci mezi norskou kanceláří a rumunským závodem. Během naší cenné návštěvy jsme získali nové informace, které můžeme následně rozvíjet.

Rumunská továrna, organizování a efektivnost ve mně vyvolaly skutečně dobrý dojem. Chtěl bych poděkovat svým rumunským hostitelům za jejich velkou pohostinnost, protože zajistili, aby byl náš pobyt v Rumunsku velmi příjemný.“

Od založení společnosti Constructor Norge v 60. letech minulého století zůstala společnost vedoucím norským poskytovatelem řešení pro sklad a logistiku.