O skupině Constructor Group

  • O skupině Constructor Group

O skupině Constructor Group

Skupina Constructor Group AS je předním celoevropským výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních průmyslových a komerčních skladovacích řešení, která prodává v rámci celé Evropy pod ochrannými známkami Constructor, Bruynzeel, Kasten, Dexion a PSS.

Přinášíme to nejlepší řešení

Naše výrobky jsou v rozpětí od inovativní technologie paletových regálů a polic, až po kancelářské, archivní a muzejní skladovací řešení.

V rámci skupiny máme léta zkušeností a odborných znalostí, které využíváme při spolupráci s našimi zákazníky, a to abychom poskytovali ta nejlepší řešení. Dodáváme více, než jen výrobky a můžeme poskytovat úplný soubor služeb, a to včetně poradenství, plánování a údržby, ať už požadujete vybavení skladu, distribučního centra nebo policové řešení pro muzeum, kancelář nebo knihovnu.

Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, skupina Constructor Group může skutečně přispět ke zlepšení vašeho podniku, a to poskytováním prvotřídního skladovacího prostředí.

Struktura – Země a lidé

S obratem přibližně 330 miliónů Eur, více než 1200 zaměstnanci a moderními výrobními zařízeními, které jsou strategicky umístěny na klíčových trzích v Rusku, Rumunsku, Holandsku, Německu a Finsku, je skupina Constructor Group přední silou v odvětví skladování. Skupina má silnou lokální přítomnost v rámci celé Evropy a také prodejní síť po celém světě, a to včetně Afriky, Dalekého východu a Austrálie, Středního východu, Severní a Jižní Ameriky.