Valsemøllen A/S, Dánsko

  • Valsemollen_2
  • Valsemollen_3
  • Valsemollen_4
  • Valsemollen_5

Valsemøllen A/S, Dánsko - Dexion Regály paletového toku

Společnost Valsemøllen je tradiční mlýn, který mele množství obilovin. V činnosti je každý den po celý rok. Problém je, že taková úroveň nároků vytváří skladovací problémy.

Uskladnění základních surovin a všechny související manipulační činnosti hrají v jejím podnikání klíčovou roli. Životně důležitá je pro ni efektivita a hladký pracovní tok bez zádrhelů.

Společnost Valsemøllen měla sklad s rozlohou 300 m2, jehož provoz po našem pečlivém posouzení procesů společnosti funguje bez problémů, přičemž jsme provoz  pečlivě přizpůsobili potřebám společnosti Valsemøllen, které se týkají uskladnění a výběru.

 

Řešení:

Společnost Dexion dodala 2 instalace paletového toku. Jedna instalace byla hluboká 10 palet a druhá byla hluboká 6 palet. Obě instalace mají 3 úrovně a poskytují prostor celkem pro 576 palet.

Z důvodu zabezpečení regálů proti poškození způsobenému vozíky jsme na místa uložení a výběru namontovali bezpečnostní vodící zařízení. Společnost Valsemøllen je certifikovaná podle normy BRC, která obsahuje nejpřísnější hygienické požadavky. Čištění je nezbytnou součástí jejich každodenního provozu a proto jsme poskytli koleje, které se dají kvůli čištění zařízení a podlahy pod ním naklápět.

Kapacity:

Plocha skladu: 300 m2
Počet úrovní výběru: 3
Celkový počet míst na palety: 576
Počet drah na systém: 36