Arabesque, Rumunsko

  • romania_arabesque_1
  • romania_arabesque_2
  • romania_arabesque_3
  • romania_arabesque_4
  • romania_arabesque_5

Arabesque, Rumunsko - Dexion Standardní ulička paletového regálu

Společnost Arabesque jeden z největších a nejdůležitějších rumunských prodejců stavebního materiálu, otevřela nový sklad, aby mohla lépe zajistit celonárodní pokrytí, které se rozvíjelo.

Na otevření nového skladovacího zařízení potřebovala společnost Arabesque nejlepší řešení paletových regálů dodané v nejlepším možném čase a za přijatelnou cenu. Díky předchozímu velmi úspěšnému partnerství se společností Dexion si klient znovu zvolil použití řady paletových regálů Premierack, jako nejlepšího řešení na obnovení prostoru.

Řešení:

V rámci zachování tradice z předešlých projektů pro společnost Arabesque nainstalovala společnost Dexion jednoduchou a velmi silnou možnost, kterou je pro tohoto zákazníka možné zcela přizpůsobit, aby se zajistily jeho potřeby na paletové regály, výběr a vystavení výrobků. Kvůli širokému spektru výrobků uskladněných ve skladu musely regály obsahovat mnoho příslušenství, aby se tak nejlepším způsobem vyhovělo potřebám zákazníka. Projekt zahrnoval i speciální nátěr RAL 5017 – dopravní modrá a RAL 1018 – zinková žlutá, které si zákazník vybral speciálně tak, aby se shodovaly s barvami jeho značky.

Kapacity:

Výšky regálů: 4 600 mm a 5 900 mm
Délky modulů: 1 800 mm a 2 700 mm
Speciální barvy: RAL 5017 a RAL 1018