Společnost Augsburg International narostla až do nebes s masivním víceúrovňovým/meziposchoďovým řešením

  • Mezzanine_Augsburg_Romania-12
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-13
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-16
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-22
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-24
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-7
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-8

Společnost Augsburg International narostla až do nebes s masivním víceúrovňovým/meziposchoďovým řešením

Za účelem uskladnění mnohých různých krabic s malými automobilovými díly potřebovala společnost Augsburg znovu navrhnout svou vyzdvihovací oblast takovým způsobem, aby používali co nejmenší prostor, přičemž využili velkou výšku skladu.

Řešení:

Za účelem uskladnění mnohých různých krabic s malými automobilovými díly potřebovala společnost Augsburg znovu navrhnout svou vyzdvihovací oblast takovým způsobem, aby používali co nejmenší prostor, přičemž využili velkou výšku skladu.

Z tohoto důvodu si zvolili víceúrovňové policové řešení, které by doplňovalo jejich policový systém. Z důvodu dobře promyšleného designu a uznávané kvality byla za dodavatele zvolena společnost Dexion a zvolenou možností se stalo víceúrovňové/meziposchoďové řešení od mezinárodní společnosti.

Projekt ve společnosti Augsburg International je jedním z nejambicióznějších projektů společnosti Dexion Romania. Kromě standardních regálových a policových systémů byla středobodem projektu víceúrovňová konstrukce s meziposchodími. Obsahuje různá speciální příslušenství, jakož i speciální paletové brány, které pomáhají při přepravě paletizovaného zboží na police na meziposchodích. Středobodem tohoto projektu je mezinárodně vyráběný systém schodišť a zábradlí od společnosti Dexion. Na základě rozsáhlých zkušeností při dodávání skladovacích řešení vyvinula společnost Dexion své vlastní řešení schodišť a zábradlí, které obsahuje všechny nejnovější technologie v oblasti, spojuje kvalitu, efektivnost a ergonomiku, jakož je i dodávána zákazníkům za nižší ceny a s rychlejší obrátkovostí, než tomu bylo u v minulosti dodávaného řešení.

Systém schodišť a zábradlí je výsledkem nesčetného množství hodin strávených navrhováním a testováním rumunským týmem, aby se zaručila maximální efektivnost a dokonalá bezpečnost v souladu s FEM a s jinými specifickými bezpečnostními nařízeními.

Kapacity nebo výsledky:

Úrovně 3+1

Vícestupňová výška: 8500 mm

Šířky stojanů: 1000 až 1290 mm

Zatížení na jednu polici: 80 kg, 100 kg a 150 kg

Zatížení na systém schodiště 350 kg/čtvereční metr UDL

4 dvojité řady a 2 samostatné řady

Charakteristika společnosti:

Společnost Augsburg International je jedním z předních importérů automobilových dílů, olejů, pneumatik, příslušenství a servisního vybavení. Distribuuje produkty nejvýznamnějších světových výrobců mechanických součástek a je rumunským lídrem v oblasti prodeje originálních a poprodejních dílů automobilových karoserií.

Společnost byla založena v roce 1996 a v roce 2009 už dosahovala obratu 64 miliónů eur.  Společnost Augsburg má v současnosti 320 zaměstnanců, 25 poboček, vozový park se 130 automobily a má v nabídce více než 8 000 000 náhradních dílů pro automobily různých značek.

Společnost Augsburg International v roce 1997 vybudovala jeden z prvních autoservisů se schválením RAR a v roce 2003 první servisní prodejnu automobilových dílů a rychloservis na rumunském trhu.

Společnost Augsburg International usiluje o dosažení německé dokonalosti prostřednictvím kvality svých produktů a služeb poskytovaných jejich týmem a doprovodnými partnery, přičemž se prezentuje jako společnost s inovativním obchodním konceptem s důrazem na etiku a dosahované úspěchy.