Danske Fragtmænd, Dánsko

  • Constructor-Denmark_Danske-Fragtmaend_1
  • Constructor-Denmark_Danske-Fragtmaend_4
  • Constructor-Denmark_Danske-Fragtmaend_2
  • Constructor-Denmark_Danske-Fragtmaend_3

Danske Fragtmænd, Dánsko - Dexion Standardní ulička paletového regálu

Logistické středisko nedaleko druhého největšího dánského města Århus, obsahuje 106 000 čtverečních metrů skladů, terminálů, administrativy a prostor pro dlouhé výrobky. Tři ze sedmi budov koupila společnost Danske Fragtmænd Århus.

V každém z jejich skladů se s výrobky manipuluje odlišně a paletové regály tedy tvoří ústřední místo, kde logistika potřebuje logický a bezpečný systém manipulace.

Řešení:

Tento projekt vyžadoval dodání paletových regálů P90 a přenosných kanceláří pro čtyři sklady, přičemž každý z nich má 2 000 m2.

Galvanizované paletové regály P90 se tahají do výšky 7,5 metru a jejich celková kapacita je 10 982 míst na palety. Toto řešení umožňuje případné rozšíření o další podpůrnou úroveň, což by v případě potřeby v budoucnu poskytlo prostor pro dalších 2 500 palet. Do této instalace by se potom vešlo 125 000 tun zboží. Pro kancelářské prostory dodala společnost Constructor Danmark do každého skladu celkem 14 přenosných kanceláří.

Přenosná kancelář se do vašeho skladu dodává jako instalace typu plug-and-play, která je připravena k okamžitému použití. Přenosnou kancelář můžete využívat pro více účelů: pracoviště, konferenční místnost nebo místnost odpočinku.

Kapacity: 

Výška instalace:

7,5 m

Počet míst na palety:

10 982 (potenciálně 13 400)

Počet přenosných kanceláří:

14