VDS Food, Belgie

Společnost VDS Food – distribuce čerstvých a mrazených potravin

  • vds1
  • vds2
  • vds3
  • vds4
  • vds5
  • vds6
  • vds7

Společnost VDS Food – distribuce čerstvých a mrazených potravin

Společnost VDS-Food je Belgickým velkoobchodním prodejcem potravinářských produktů do více než 5 000 restaurací a velkých kuchyní a proslavila se dodávkou čerstvých a mrazených potravinářských produktů.

Po nedávné expanzi mají v současnosti 3 distribuční centra, přičemž každé z nich zahrnuje prodejnu. V Bruselu je obchod s rozlohou 2000 m², v Liege obchod s rozlohou 6000 m² a ve Waver je nový obchod s rozlohou 3900 m2. Byl to právě obchod v Liege, kde jsme pomáhali s úsporou prostoru s našimi hustými mobilními paletovými regály (MOVO) a s dynamickými policovými skladovacími řešeními. Zatímco obchod ve Waver obsahoval regály P90 a speciální police HI280.
ŘEŠENÍ:

Společnost VDS Food si ve svém skladu v Liege přála maximálně využít prostor v rámci jejich mrazícího obchodu, aby naplno využili náklady na provoz takovéto instalace. Za účelem maximalizování využití tohoto prostoru jsme nainstalovali řešení mobilních paletových regálů - MOVO, které umožňuje maximální uskladnění potravin v rámci mrazáku, čímž minimalizuje provozní náklady.

V ostatních částech jejich obchodu v Liege byla pro uskladnění alkoholu a všeobecných potravinářských výrobků použita naše policová řešení HI280 a standardní paletové regály P90.

By použit kartónový tok na rámech P90, aby se vytvořila dynamická vyzdvihovací oblast v rámci chladící místnosti a nízko úrovňový paletový regál P90, aby se vytvořila centrální výstavná oblast pro čerstvé výrobky a alkohol.

V tomto obchodě v Liege se nachází více než 7000 druhů produktů.

Ve Waver klient požadoval barevný systém HI280 s perforovanými policemi; byl použit za účelem vytvoření atraktivní oblasti vyzdvihování pro veřejnost.

KAPACITA:

Obchod se smíšeným zbožím

Paletové regály P90: 800 paletových pozic
Police HI280: individuální lahve a balení
Plošiny P90: vystavení a skladování alkoholu a smíšeného zboží

Mrazák

Mobilní paletové regály MOVO: 1 000 paletových pozic