EnergiMidt A/S, Dánsko

  • Constructor-Denmark_Energimidt_4
  • Constructor-Denmark_Energimidt_1
  • Constructor-Denmark_Energimidt_5
  • Constructor-Denmark_EnergiMidt_2
  • Constructor-Denmark_Energimidt_3

EnergiMidt A/S, Dánsko - Dexion Štíhlá výroba a uskladnění

Společnost EnergiMidt je moderní energetická a širokopásmová společnost, která je výsledkem sloučení třech společností zabývajících se elektřinou, ke kterému došlo v roce 2002.

Nový sklad pro společnost EnergiMidt byl určen pro její divizi pouličního a dopravního osvětlení a tento sklad  sestával z plochy 2 000  čtverečních metrů. Budova byla optimalizována pro uskladnění na výšku, na šířku a i na délku.

Díky kombinaci statických a mobilních paletových regálů nyní mají dostatečnou kapacitu pro zvládnutí výběru, přechodného uložení a vzdáleného uskladnění. Fyzická organizace všech druhů zboží a elektronický lokalizační systém, který byl rovněž nainstalován, zároveň snížily čas strávený vyhledáváním a manipulací se zbožím.

Řešení:

Statické paletové regály obsahují 550 míst na palety s rychlým a úplným přístupem. Mobilní paletové regály obsahují téměř 1 000 míst na palety a používají se pro uskladnění méně často používaného zboží. Na úroveň podlahy jsme nainstalovali několik paletových odpružení. Přístup k nim je jednoduchý a umožňují výběr z palet bez rizika zranění zad. Nainstalovali jsme vakuový zvedák, který se používá pro zvedání nákladů přesahujících 20 kg. 

Na druhém konci skladu nabízí instalace vícevrstvých polic Hi280 více než 3 300 policových metrů skladového prostoru. Zároveň se pro manipulaci a uskladnění stožárů osvětlení a kabelových bubnů používají regály s vnějšími galvanizovanými konzolovými nosníky a regály na kabelové bubny. 

Kapacity:

Počet míst na palety:

1 550

Počet metrů polic:

3 300