Speciální Řešení

Dexion nabízí jedinečná řešení navržená podle zvláštních požadavků na způsob skladování:

Naše výrobky mohou být použity téměř v každém odvětví, tato oblast pokrývá pouze některá ze specifických řešená skladování. Níže jsou uvedená některá z vybraných řešení.

Pro všechna produktová řešení navštivte prosím naše webové stránky sekci Produkty nebo Naše služby.

 • Automobilový průmysl

  Automobilový průmysl

  Různorodost tvarů a velikostí automobilových dílů, sahajících od výfuků až po křehká čelní skla, dělá ze skladování automobilových součástek specifickou výzvu.

 • Stavebních produktů a pro kutily

  Stavebních produktů a pro kutily

  Zajištění skladovacích řešení pro maloobchodní prodejce stavebních produktů a produktů pro kutily

 • Farmaceutický průmysl

  Farmaceutický průmysl

  Bez ohledu na to, zda vyvíjíte, vyrábíte nebo distribuujete a prodáváte farmaceutické produkty, podmínky, v nichž se toto zboží skladuje, se liší a musí být dodržovány přísné normy.

 • Řešení pro skladování pneumatik

  Řešení pro skladování pneumatik

  Optimální skladování pneumatik je otázkou schopnosti uskladnit co největší počet pneumatik v rámci dostupného prostoru bez nežádoucích dopadů na jejich jakost - za současného zajištění efektivní a ergonomické manipulace po celý rok.

 • Štíhlá výroba

  Štíhlá výroba

  Celkovým cílem je snížit úroveň chybovosti, zlepšit ergonomiku a pracovní tok, uchovat optimální úrovně produktivity a všeobecně vytvořit dobře organizované prostředí pro každou výrobní fázi.

 • Elektronický obchod

  Elektronický obchod

  Úroveň on-line nakupování se každý rok zvyšuje a sektor elektronického obchodu rapidně narůstá. Společnosti musí nyní nabízet krátkou dobu dodání, mít nízkou úroveň chybovosti a zajišťovat vynikající úroveň služeb.

 • Skladovací řešení pro potravinářský průmysl

  Skladovací řešení pro potravinářský průmysl

  Výzvy, se kterými se setkává potravinářský a nápojový průmysl, vyžadují, aby byl maximalizován dostupný prostor, spravování různých teplot skladování a reakci na vysokou obrátkovost zboží, zatímco musí být udržována úroveň hygieny a sledovatelnost produktů.

 • Lodní police a skříňky

  Lodní police a skříňky

  Systém je univerzální produkt pro náročné používání dostupný v široké škále velikostí, aby byla zajištěna možnost přizpůsobení individuálních řešení podle požadavků klientů.

 • Paletové regály pro seizmické zóny

  Paletové regály pro seizmické zóny

  Paletové regály instalované v oblastech, o kterých je známo, že jsou ohroženy seismickou činností, musí být navrženy, vyrobeny a instalovány speciálně za účelem odolat seizmickým silám.