Svenska Bil i Norden, Švédsko - Dexion Referencí - Dexion Czech Republic

Svenska Bil i Norden, Švédsko

  • SvenskaBil_Sweden_1
  • SvenskaBil_Sweden_3

Svenska Bil i Norden, Švédsko - Dexion Referencí

Společnost Svenska Bil i Norden AB je zástupcem pro domácí a importovaná vozidla a je spojena se značkami jako například SAAB, Nissan, Opel, KIA, Chevrolet, Cadillac a Mitsubishi.

Díky tomu, že se každý rok uvádějí na trh nové modely, existoval neustálý požadavek na skladování, takže zvýšení její efektivity bylo logické řešení.

Společnost se nedávno přestěhovala do nového prodejního a servisního střediska ve Stockholmu a citlivě investovala do vysoce efektivních vertikálních strojových skladovacích systémů, aby tak splnila požadavek rychlejšího přístupu k náhradním dílům. Ale nastal problém – v nových prostorách byl prostor omezený.

Řešení:

Řešením bylo vyměnit staré systémy manuálních výběrových polic za dva vertikální skladovací stroje Paternoster a jeden vertikální skladovací stroj Tornado. Výsledkem tohoto řešení byla úspora 450 m² prostoru, což rozlohu snížilo ze 600 m² na 150 m². Kromě toho došlo ke snížení počtu zaměstnanců skladu z 9 na 5. Dále byl vybudován nový malý sklad na uskladnění 4 000 pneumatik a mezi 3. a 5. úrovní jsme v každé nainstalovali 18 mobilních zařízení.

Kapacity:

Jeden stroj Tornado: Výška 4 500 mm, 21 palet 4 000 mm x 820 mm

Dva stroje Paternoster: IPN, výška 4 500 mm, 90 polic

Uskladnění pneumatik? Kapacita 4 000 pneumatik, 18 mobilních zařízení s 13 dvojitými regály. Délka 6 220 mm, výška 2 500 mm, 188 sekcí.