Coloplast, Hungary

Coloplast, Hungary

  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-1
  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-2
  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-3
  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-4

Coloplast, Hungary

V březnu 2015 společnost Dexion dokončila instalaci paletových polic s úzkou uličkou a mobilního policového systému ve městě Nyirbator v Maďarsku

Společnost Dexion dodala společnosti Coloplast kombinované řešení paletových polic, které obsahovalo část s úzkou uličkou a část MOVO. Součástí projektu byla kromě hlavního obklopujícího skladu i malá chlazená skladovací oblast, která vyžadovala speciální polici, kterou také dodala společnost Dexion.

Policové řešení MOVO je navrženo takovým způsobem, že kdykoli bude snadno přístupná kterákoli paleta.

Hlavní starostí byla bezpečnost, takže systém MOVO byl dodán s globálními a lokalizovanými bezpečnostními systémy, a to samostatně pro každou řadu.

Toto rozsáhlé a flexibilní řešení, které bylo vyrobeno z modulů z různých skladovacích řešení, umožňuje další rozšiřování aktivity společnosti Coloplast v budoucnu.

Kapacity nebo výsledky

Rozloha skladu: 2700 m2
Kapacita statických paletových polic: 3280 paletových míst
Kapacita MOVO: 1024 paletových míst
V druhé fázi projektu celkově 5592 paletových míst

Popis společnosti

Společnost Coloplast vyvíjí produkty a služby na zjednodušení života pro lidi s velmi osobním a důvěrným zdravotním stavem. Podnikání zahrnuje produkty pro péči při ostomii, pro urologii a pro inkontinenční péči, jakož i pro péči o rány a pokožku. Společnost Coloplast působí globálně a zaměstnává více než 8 000 lidí.

Společnost Coloplast A / S byla založena v Dánsku v roce 1957 a v roce 1991 vznikla maďarská kancelář. První továrna byla založena v roce 2001 ve městě Tatabánya a zaměřila se na výrobu pryžových nástrojů a příslušenství. Tato továrna se v roce 2003 rozšířila o další jednotku zaměřenou na výrobu katétrů systému „EasyCath“ a v roce 2004 o jednotku zaměřenou na výrobu pojiv.

Nejnovější výrobní závod byl postaven v roce 2007 ve městě Nyírbátor, který sestává z oblasti s rozlohou 22 000 čtverečních metrů a zaměstnává 700 pracovníků a jehož skladovací prostor bylo nyní potřeba rozšířit.