Mobilní uskladnění pneumatik

Popis

Mobilní uskladnění pneumatik - Popis - Dexion Řešení pro skladování pneumatik

Policový systém HI280 a systém paletových regálů P90 je možné osadit na mobilní základny. Mobilní regály na pneumatiky výrazně rozšiřují úložný prostor v porovnání s tradičnými metodami a jsou ideální v případě omezeného podlažního prostoru nebo vysokých hodnot hustoty na m2.

  • Systémy s elektronickým nebo manuálním pohonem
  • Kompaktní skladování
  • Rychlý přístup
  • Možnost škálování až po mimořádně rozměrné instalace

Mobilní policový systém HI280

Mobilní policový systém HI280 je možné ukotvit nahoru vašeho současného podlaží, díky čemuž jde o snadné a nákladově efektivní doplňkové řešení.

Zvolit si můžete buď manuální, nebo elektronický systém pohonu. Elektronická verze zjednodušuje přístup k pneumatikám a nabízí možnost omezení přístupu vyžadováním kódu na otevření uličky. 

Mobilní regálový systém P90 (MOVO)

Systém paletových regálů MOVO je ideální v provozech, kde se skladuje velké množství pneumatik, jako jsou výrobní závody, distribuční střediska nebo sklady na pneumatiky, které se zaměřují na výměnu letních pneumatik za zimní a opačně.

Elektronicky řízený vysoce zátěžový systém mobilních paletových regálů MOVO se pohybuje po vestavěných kolejničkách a dokáže unést hmotnost až 24 tun na regálech při výšce do 12 metrů.

Možnosti variabilního ovládání zaručují snadnost obsluhy, přičemž v případě, že jsou jednotlivé uličky otevřené, technologie s nejmodernějšími senzory garantuje absolutní bezpečnost.

Obraťte se na nás a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení na uskladnění pneumatik