Uskladnění pneumatik v horizontální poloze

Popis

Uskladnění pneumatik v horizontální poloze - Popis - Dexion Řešení pro skladování pneumatik

Regálový systém P90 je vhodný na velkoobjemové skladování pneumatik ve skladech využívajících služby vysokozdvižných vozíků.

  • Kompaktní skladování
  • Rychlý přístup
  • Možnost škálování až po mimořádně rozměrné instalace 

P90 tyre rack with arms to hold 4 tyres horizontally - ideal for bulk storage perhaps in Tyre hotels - Graphic left column

Regál pro uskladnění pneumatik P90

Regál pro uskladnění pneumatik P90 je vhodný pro skladování pneumatik pro osobní automobily a dodávky. Díky modulárnímu designu tohoto regálu je možné v plné míře využít dostupný úložný prostor.

Pneumatiky z jednoho vozidla se umísťují horizontálně na sebe a následně se odkládají a uskladňují na ramenech regálu. Toto řešení je zárukou snadné manipulace, skladování a vybírání všech pneumatik určených pro jedno konkrétní vozidlo.

Pneumatiky je možné přepravovat a skladovat i na paletách. Vzhledem k uvedené skutečnosti je pro tyto účely možno použít i standardní systém paletových regálů. Jde o univerzální systém s variabilní hloubkou a šířkou dostupný s výškovým omezením do 30 metrů. Je možné ho montovat do podoby regálů s jednoduchou nebo dvojitou hloubkou.

Obraťte se na nás a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení pro uskladnění pneumatik