Uskladnění pneumatik ve vertikální poloze

Popis

Uskladnění pneumatik ve vertikální poloze - Popis - Dexion Řešení pro skladování pneumatik

Policové systémy HI280

Policový systém HI280 je ideální pro menší sklady s manuální manipulací. Základem tohoto systému jsou podpěry a police vyráběné z galvanizované oceli prvotřídní jakosti. Tyto prvky je možno montovat rozličnými způsoby.

  • Jednoduchá manuální manipulace
  • Univerzálnost
  • Efektivita i v provozech menších rozměrů

Pneumatiky je při vertikální orientaci možno skladovat s vyšší skladovou hustotou, díky čemuž je možné uvolnit cenný podlahový prostor v budově. Regály na pneumatiky – s rozpětím do 2 metrů – bývají mimořádně efektivní při použití ve stísněných prostorách.

Prodloužené police

Systém s prodlouženými policemi, který přichází s větším rozestupem polic a menším počtem podpěr a vyznačuje se možností sáhnout po uskladnění pneumatik s dvojitou hloubkou, dokáže uskladnit více pneumatik na stejném prostoru, čímž zvyšuje skladovou hustotu.

Díky robustní a stabilní konstrukci je možné skladovat samostatné pneumatiky, jakož i pneumatiky spolu s ráfky. Pokud máte k dispozici budovu s dostatečnou výškou, systémy s prodlouženými policemi je možné konfigurovat i do podoby dvojité nebo víceúrovňové instalace, čímž se výrazně rozšíří prostor dostupný pro uskladnění pneumatik. Systém s prodlouženými policemi Constructor se snadno instaluje, přizpůsobuje a rozšiřuje v závislosti na neustále se měnících požadavcích zákazníka.

  • Zvýšená skladová hustota
  • Robustní konstrukce
  • Možnost víceúrovňové instalace 

Díky širokému sortimentu typů a rozměrů trámů vám dokážeme vždy nabídnout řešení, které maximalizuje míru optimálního využití dostupného prostoru.

Obraťte se na nás a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení pro uskladnění pneumatik