FJ Industries, Dánsko

  • FJ_mobile_1
  • FJ_mobile_2
  • FJ_mobile_4

FJ Industries, Dánsko - Dexion Štíhlá výroba

Společnost FJ Industries se skládá ze dvou divizí – divize FJ Sintermetal, která se specializuje na výrobu součástí z práškového kovu pro ocel a nerezavějící ocel a divize FJ Automotive vyrábí a prodává široké spektrum lisovaných, odlévaných, kovaných a sintrovaných pásů pro výrobu nových vozidel, jakož i pro následný trh. Společnost kromě toho pro průmyslové použití vyrábí odlévané, kované a strojově opracované díly z oceli a nerezavějící oceli.

Když společnost FJ Industries postavila nový sklad s rozlohou 620 m2 a chtěla získat co možná největší množství míst na palety, potřebovala silný a odolný systém paletových regálů.

Řešení:
Technický personál společnosti Constructor navrhl na míru upravenou instalaci mobilních regálů se 3 různými výškami rámů.

Tato instalace MOVO obsahuje rámy s výškou 5,5, 6,5 a 7,5 m. Skladovací kapacita tohoto systému je 2 688 paletových míst a každá otevřená ulička poskytuje přístup ke 512 paletám. Nosnost jednoho páru nosníků je 4 000 kg.

Z důvodu zabezpečení průjezdu jsme namontovali kabelové příčné nosníky, což znamená, že systém je možné ovládat z obou stran.

Kapacity:

Oblast skladu: 620 m2
Výška rámu: 5,5 – 6,5 – 7,5 metru
Počet paletových míst/ulička: 512
Celkový počet paletových míst: 2688
Nosnost buňky: 4000 kg