Oblast výroby

 • Dexion - Production Line Carton Flow
 • Dexion - Production Storage Machines
 • Dexion - Lean Manufacturing Skrues
 • Dexion - Lean Manufacturing Volvo 01

Flexibilní skladovací řešení pro zdokonalení vašeho výrobního procesu

Výzvy na výrobní lince:

 • Optimální umístění surovin nebo komponentů
 • Dodávky JIS (Just in Sequence) bez prostojů
 • Rychlá, bezpečná a ergonomická manipulace na výrobní lince
 • Uchování dobrých úrovní 5S v zaneprázdněném výrobním prostředí
 • Zásobníkové skladování surovin nebo subkomponentů
 • Bezpečná metoda na přepravu zboží v rámci oblastí výroby
 • Nastavitelný skladovací systém pro skladování položek různých velikostí a hmotností
 • Snížení chybovosti

Váš výrobní závod bude mít pravděpodobně více výrobních oblastí, ze kterých je každá vybavena specializovanými nástroji nebo stroji na provádění jejich aktivity.

Úspěšné skladování by mělo poskytovat flexibilitu na uskladnění vašeho vybavení a surovin, ale také by mělo mít potenciál na úpravu, aby odrazilo jakékoli změny, které provedete. Kaizen nebo „dobrá změna“ bude vyžadovat, aby mělo vaše skladování potenciál na přizpůsobení, zatímco aktualizujete svůj proces nebo fázi vstupu nebo výstupu vyráběných produktů.  

Šikovné a efektivní skladování malých dílů je životně důležité

Carton flow může představovat životně důležitou část zásobovacího řetězce komponentů na montážní linky a pásové dopravníkové linky. Vychystávací stanice byla zkonstruována s vestavěnými válečkovými dráhami, které dokážou přepravit komponenty do montážní stanice bez potřeby manuálního zasahování nebo automatizace.

Ve skladech jsou také ideální pásy kartónového toku, aby umožnily vkládání zboží na zadní straně polic a jejich vykládání na přední straně, čímž tento produkt umožňuje, aby společnost fungovala s používáním metody FIFO. Kartónový tok je vhodný na přepravu kartónů, přičemž tato metoda je také dostupná pro palety. Další informace najdete v části Paletový tok

Další informace o paletovém toku si přečtěte zde 

Vychystávací jednotka pro montážní a výrobní linky

Vychystávací jednotka od společnosti Constructor se dá navrhnout pomocí naší řady policových možností, které jsou vhodné pro různé požadavky a dají se přizpůsobit pro individuální potřeby. Jsou navrženy pro zvýšení efektivnosti u montážních a produkčních linek a představují nezbytný prvek v rychle se pohybujících výrobních prostředích.

Jednotka se dá navrhnout tak, aby dosahovala nejvyššího možného přísunu komponentů, zatímco uchová dobře organizované a ergonomické pracovní prostředí.

Pull-Out jednotka pro lepší přístupnost

Pull-Out jednotky palet umožňují posouvat palety dopředu a dozadu podobně, jako u zásuvek, a to i při plném zatížení až do 1000 kg.

• Zvýšení kapacity skladování
• Vytvoření prostoru
• Lehký přístup
• Zvýšená rychlost vyzvedávání 
• Dobré pracovní prostředí

Ušetří Vám místo a čas, a toho všeho dosáhne spolu se zajištěním dobrého pracovního prostředí s ergonomickým vyzvedáváním. 

Další informace o Pull-Out jednotkách si přečtěte zde.

Vertikální skladovací stroje

Pro maximální efektivnost při vychystávání nebo poskytování bezpečného skladování nástrojů.

Automatický skladovací systém dokáže ušetřit až 70 % podlahového prostoru, snížit chybovost o 70 % a snížit čas potřebný na vychystávání o více než 60 %.

Nejefektivnější způsob používání skladovacích strojů je, když ke stroji přidáte správu položek. Software správy položek TC2000 byl speciálně vyvinut pro naše skladovací stroje a může se standardně zabudovat do všech našich strojů.

Další informace o skladovacích strojích si přečtěte zde.

Vodící kolejnice

Toto robustní řešení nabízí naváděcí systém pro náročné použití s minimální údržbou, který se může použít ve více výrobních oblastech. Vyrábí se z 8-10 mm oceli ve žluté barvě pro zvýšení viditelnosti.

Běžně se používají jako podlahové kanály pro přepravu dřevěných, plastových nebo ocelových palet. Také jsou populární při zabezpečování určených oblastí pohybu pro vysokozdvižné vozíky a nabízí bezpečné a robustní řešení pro jakoukoli situaci skladování. Vodící prvky podlahy jsou bezpečně upevněny k podlaze, ale dají se snadno přemístit, když se změní rozvržení, a to jednoduchým odstraněním šroubů a jejich přemístěním na nové místo.  

Pohyblivé policové jednotky

Policový systém HI280 od společnosti Constructor se dá navrhnout více komplexními způsoby. Avšak jedno snadné řešení je u našich zákazníků z oblasti výroby velmi populární, a tím je pohyblivá policová jednotka. Upevněním regálu na kolečka bylo dosaženo vytvoření malé skladovací jednotky, která je vhodná pro malé díly, nástroje, osobní předměty nebo výrobní komponenty.

Do této jednotky se dá zabudovat více možností polic a vyhotovila se také pomocí našeho velkého rozsahu příslušenství. Kolečka zajišťují volnost pohybu jednotky mezi výrobními zónami, což nabízí jednoduchou metodu přepravy s obsahem, který se celý nachází v jedné samostatné jednotce, přičemž kolečka se dají jednoduše uzamknout na svém místě potom, co se policová jednotka přemístí.

Přečtěte si další informace o policích a příslušenství.

Plastové boxy

Plastové boxy od společnosti Constructor se vyrábí z vysoce kvalitního polypropylenu, což znamená, že jsou odolné vůči vodě a oleji, jsou extrémně odolné a navržené tak, aby vydržely nepřetržité používání v náročném pracovním prostředí.

Boxy mohou také obsahovat držák štítků pro jednoduché přečtení čárového kódu na štítku.

Dostupné jsou také rychle osaditelné uzamykací rozdělovače na rozdělení velkých boxů, aby bylo zajištěno maximální využití dostupné kapacity.

Přečtěte si zde další informace o plastových skladovacích boxech a kontejnerech.  

 • Dexion - C Rail Protection Barrier
 • Dexion - Floor mounted Column Guard
 • Dexion - Frame End Protector 01
 • Dexion - Safety Barrier System 02
 • Dexion - Vertical Safety Back Stop 02
 • Dexion - Snap on Column Guard

Ochranné zařízení a bezpečnostní příslušenství

Jakákoli skladovací metoda představuje dynamické prostředí s nepřetržitým oběhem produktů a rychle se pohybujícími vysokozdvižnými vozíky. Toto znamená časté poškození, čemuž se dá předcházet pomocí našich speciálně navržených ochranných zařízení.

Další informace o našem bezpečnostním příslušenství si přečtěte zde.

Volejte nám dnes: +420 606 729 858 Volejte nám dnes:
+420 606 729 858
Send us an email Napište nám: 
Poslat email
Zaregistrujte se k odběru:
Zpravodaj

  

See also